KOSZYKÓWKA 3X3 CHŁOPCÓW IMS

Koszykówka 3×3 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej -chłopcy1 min read

Wielkie zaangażowanie w sportowej rywalizacji wykazali zawodnicy z kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej, którzy zakończyli cykl rozgrywek w dyscyplinie koszykówka 3×3. Chłopcy z najstarszych klas szkół podstawowych spotkali się dnia 28 kwietnia w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie. W zawodach wzięły udział 22 zespoły.

Zwycięzcami zostali:

  1. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski
  2. Szkoła Podstawowa Klonowic
  3. Szkoła Podstawowa nr 16
  4. Szkoła Podstawowa nr 58

Skład drużyny zwycięskiej: Florkiewicz Ignacy, Gromek Kacper, Koziński Leon, Tomaszewski Mikołaj.

Najlepszym pogratulowali przedstawiciele Zarządu Szkolnego  Związku Sportowego Miasta Lublin, którzy dokonali wręczenia pucharów, medali ,dyplomów i upominków.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Możliwość komentowania została wyłączona.