Wielkie zaangażowanie w sportowej rywalizacji wykazali zawodnicy z kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej, którzy zakończyli cykl rozgrywek w dyscyplinie koszykówka 3×3. Chłopcy z najstarszych klas szkół podstawowych spotkali się dnia 28 kwietnia w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie. W zawodach wzięły udział 22 zespoły.
Zwycięzcami zostali:
- Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski
- Szkoła Podstawowa Klonowic
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 58
Skład drużyny zwycięskiej: Florkiewicz Ignacy, Gromek Kacper, Koziński Leon, Tomaszewski Mikołaj.
Najlepszym pogratulowali przedstawiciele Zarządu Szkolnego Związku Sportowego Miasta Lublin, którzy dokonali wręczenia pucharów, medali ,dyplomów i upominków.
Do zobaczenia na kolejnych zawodach!
