W dniu 15.04.2026 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie w ramach WSS ML odbyły się rozgrywki koszykówki 3×3 dziewcząt w kategorii Licealiada. W zawodach wzięło udział 11 szkół ponadpodstawowych .
Pierwsze cztery miejsca zajęły szkoły:
- Zespół Szkół Elektronicznych
- V Liceum Ogólnokształcące
- XXII Liceum Ogólnokształcące
- XXX Liceum Ogólnokształcące
Skład zespołu zwycięskiego: Natalia Jurkowska, Natalia Lefek, Zuzanna Mrozińska, Maja Szczypek.
Wszystkim szkołom, które wzięły udział w zawodach, uczestniczkom serdecznie gratulujemy zaangażowania i uzyskanych wyników.
Zapraszamy do udziału w następnej edycji WSS ML.
