KOSZYKÓWKA 3X3 dz. IMS

Koszykówka 3×3 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt1 min read

W dniu 15.04.2026 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie w ramach WSS ML odbyły się rozgrywki koszykówki 3×3  dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 10 szkół podstawowych.

Do szkół, które znalazły się w czołówce klasyfikacji zawodów w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej należą:

  1. Szkoła Podstawowa nr 52
  2. Szkoła Podstawowa nr 43
  3. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski
  4. Szkoła Podstawowa nr 28

Skład zespołu zwycięskiego: Gabriela Berdzik, Kornelia Wrzyszcz, Emilia Wysocka, Kinga Zając.

Wszystkim szkołom, które wzięły udział w zawodach, uczestniczkom  serdecznie gratulujemy zaangażowania i woli walki. Zapraszamy do udziału w następnej edycji WSS ML.

Możliwość komentowania została wyłączona.