W dniu 15.04.2026 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie w ramach WSS ML odbyły się rozgrywki koszykówki 3×3 dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 10 szkół podstawowych.
Do szkół, które znalazły się w czołówce klasyfikacji zawodów w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej należą:
- Szkoła Podstawowa nr 52
- Szkoła Podstawowa nr 43
- Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski
- Szkoła Podstawowa nr 28
Skład zespołu zwycięskiego: Gabriela Berdzik, Kornelia Wrzyszcz, Emilia Wysocka, Kinga Zając.
Wszystkim szkołom, które wzięły udział w zawodach, uczestniczkom serdecznie gratulujemy zaangażowania i woli walki. Zapraszamy do udziału w następnej edycji WSS ML.
